Hermapro terrassikaminate mudelid: VARIO 80 | VARIO 70

BARBEQUE terrassikamin- ka kõige nõudlikumale

HERMAPRO aeda ja terrassile grillimiseks/toiduvalmistamiseks mõeldud kaminad on tehtud kõrgekvaliteetsest roostevabast terasest, mida saadakse Saksa tööstustelt. Need kaminad on ideaalne kombinatsioon grillimisest, küpsetamisest ja elusast tulest, et seda kõike nautida terrassil või aias. Esmaklassilised HERMAPRO roostevabast terasest grill-kaminad on käsitööna valminud Bavaria-Austria top kvaliteediga tooted ja neid saab kasutada väga paindlikult, just täpselt nii nagu  soov on, tänu toiduvalmistamise tarvikute mitmekülgsele valikule.

SUURUS JA VÄRV vastavalt Sinu soovile!

Kergelt liigutatavaid (rattad all) HERMAPRO roostevabast terasest terrassikaminaid on saadaval kahes suuruses (kaks erinevat läbimõõtu):

Vario 70 (Ø 70cm) ja Vario 80 (Ø 80cm).

Vario 70 aia- ja terrassikamin on sobilik terrassile suurusega ca 15 m². Vario 80 aia- ja terrassikaminat soovitame suuremate pindadega terrassidele, kuna sellel kaminal on suurem põlemiskamber (kaminasisu) ning seeläbi annab ka rohkem soojust/ kuumust.

Meie terrassikaminaid on saadaval kahe standardse värvilahendina- antratsiit ja hõbehall. Kui Sa soovid toodet aga mõnes teises toonis, kui need tooted, mis kodulehel välja toodud, siis võtke samuti ühendust.

Hind alates 3115€ + km

 

 

ELEGANTNE DISAIN ja esmaklassiline varustus

Meie terrassikaminad on ühtlasi ka sisustuselemendiks nii Sinu kodus, kui ka ettevõttes (restoran, välikohvik). Sellest tulenevalt pakume valiku võimalusi nii terrassikamina värvi, kaminakatte visuaali kui ka tarvikute osas. Unikaalsest tootmisvõimalustest tulenevalt saame pakkuda elegantsele disaini soovile vastavat astmelist kaminakatet (mütsi). Unikaalne integreeritud ja 360° pöörlev lenduvate sädemete kaitseluuk tagab HERMAPRO Vario terrassikamina mugavuse ja turvalisuse igas hetkes. Tänud mitte-deformeeruvale roostevabast terasest kaminasisule, saab terrassikaminat kütta nii halupuude, kui ka grillsöega. Kõrgekvaliteetsed soojust salvestavad kivid kamina tagaseinas annavad kogutud soojust aegamööda tagasi, andes mõnusat meeldivat soojust terrassil olles.

GRILL & CHILL terrassikaminatega!

VARIO terrassikaminaid saab optimaalselt kasutada mitmetel puhkudel. Grillida avatud tulega ja nautida unikaalset rooga igal aastaajal, elegantselt soojendada oma terrassi, valmistada hõõgveini või röstida pähkleid- Sina ise sead endale limiidid HERMAPRO terrassikaminate kasutuse osas. Kuna terrassikaminat saab ka liigutada, siis lisab see kasutusmugavusse veelgi paindlikust. Näiteks kui sajab vihma, siis saad kergelt liigutada terrassikamina sobivamasse kohta, et toiduvalmistamist ja tuld koos oma seltskonnaga edasi nautida.

HERMAPRO roostevabad terrassikaminad- aiagrill ja välikamin perfektselt kombineeritud!

Helista
Kirjuta
Võta ühendust